O NÁS

Jsme obchod s dlouholetými zkušenostmi s prodejem nábytku na českém, holandském, belgickém a německém trhu.  Naše podnikání jsme zahájili v roce 2017 a neustále obohacujeme naši nabídku o nové výrobky. Prodáváme tisíce kusů nábytku do celého bytu, tj. rohové sedací soupravy s funkcí spaní, obývací sestavy, šatní skříně, postele, komody, skříňky, police a mnoho dalších kusů nábytku v různých kolekcích a designu. Již mnoho let spolupracujeme s mnoha polskými výrobci, díky tomu případné nedorozumění vyřešíme rychle a efektivně.

Na veškerý nábytek poskytujeme záruku 24 měsíců a možnost vrácení do 14 dnů. 
V našem obchodě nabízíme nejen jednoduchý a transparentní nákupní proces, ale také plné zabezpečení realizovaných transakcí.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější, proto se snažíme, aby objednávky byly vyřízeny rychle a nabízené zboží bylo v nejvyšší kvalitě. Díky nasazení našich odborníků, kteří vám rádi poradí, je nakupování v našem internetovém obchodě potěšením.

Proč my?

1 dlouholeté zkušenosti s výrobou nábytku
2️ nejvyšší kvalita materiálů použitých při výrobě
3️ vyškolený personál
4️ funkčnost a dokonalost
5️ doprava nábytku pouze vlastními vozy
6️ doprava nábytku zdarma na území České republiky při objednávce nad 7 500 Kč
7️ platby při odběru v hotovosti nebo běžným bankovním převodem na účet
8️ dodávky nábytku 7 dní v týdnu
9️ individuální přístup k zákazníkovi
10 odborné poradenství při výběru vhodného nábytku

Jedním slovem ? 100 procent spokojenosti.

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem na adrese info@nabytekzpolska24.cz nebo telefonicky na čísle +420 732 220 971.

Obchod je otevřen 7 dní v týdnu!

Tým obchodu „Nábytek z Polska 24“
info@nabytekzpolska24.cz